Mark D. Parisi, Psy.D. & Associates, P.C. jest budynek, przeznaczony dla zdrowia psychicznego, emocjonalnej i behawioralnej dzieci, młodzieży, dorosłych, Geriatrii i rodzin w Chicago i otaczające je peryferie. Z naszym głównym biurem w Mount Prospect, Illinois świadczymy wysokiej jakości opieki zdrowotnej zachowań dla całej rodziny od 2000 roku.

Nasz zespół specjalistów składa się z licencjonowanych psychologów klinicznych, licencjonowane kliniczne pracowników socjalnych, licencjonowany klinicznych doradców zawodowych, lekarzy pielęgniarki psychiatrycznej i licencji psychiatrów. Mamy dwa (2) miejscach lepiej służyć Ci, z których oba są profesjonalne, dyskretny i dogodnie zlokalizowane w okolicy Chicago. Podczas korzystania z naszych usług poradnictwa i psychiatrii, można mieć pewność, że ty i Twoja rodzina z traktowane ze szczególną troską i szacunkiem.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, łącznie z oferowaniem ich psychoterapeutyczne dla wszystkich grup wiekowych, kierowania, ADHD, niepokój, depresja, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, choroby afektywnej dwubiegunowej, psychozy, OCD i pary / rodzinne problemy. Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych usług, w tym oceny ADHD / nauka niepełnosprawności, neuropsychologicznych oceny demencji i uraz głowy, aby pomóc w decyzji opieki i rehabilitacji, mediacje rozwodowe, arteterapii, play therapy, biofeedback, zachowanie modyfikacja do zarządzania wyzywające zachowanie u dzieci i młodzieży, a leki psychiatryczne zarządzania. Twój Doradca, psycholog lub psychiatra będzie wykorzystać protokoły leczenia opartego na dowodach w pomaga osiągnąć swoje cele i omówi opcji leczenia do przodu.

 • Kompletne usługi psychiatryczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym ekspertów zarządzania leków, oceny kompetencji, a leczenie złożonego zaburzenia psychiczne
 • ADHD sztuki i uczeniu się oceny
 • Kompleksowe testy psychologiczne w tym oceny na uczeniu się i określenie Pre-Wynajem
 • Neuropsychologiczne badania na demencję, zmniejszenie zdolności do podejmowania decyzji i planowanie rehabilitacji
 • Szkolenia biofeedback na stres / redukcja lęku
 • Wspomagane komputerowo poznawczych szkolenia dla ADHD
 • Protokoły leczenia poznawczo behawioralnej
 • Zmiany zachowań destrukcyjnych dzieci lub młodzieży trudnej
 • Ocena zgodności partnera i pary
 • Rozwód i usług mediacji biznesowych
 • Programy pomocy pracownika (EAP)
 • TheraPlay ® i ekspresji terapii Play
 • Arteterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Dzieciństwo załącznik badań i interwencji (Marshak ocen)
 • Preferowanych dostawców BlueCross BlueShield Illnois, Wielka, opieki zdrowotnej, Aetna, Humana, CIGNA, ValueOptions, PHCS, MHN, Tricare i Medicare
 • Ruchoma skala cena tak niskie, jak 30 dolarów za Office Odwiedź
 • Najnowocześniejszych usług psychologicznych, specjalnie zaprojektowane dla potrzeb zakładów opieki wykwalifikowanych
 • Polski, rosyjski, Tagalog (Filipiński), Spanish, Hindi, gudżarati, Urdu i arabski mówi i rozumie

Wierzymy, że to ważne, aby zachować zdrowia psychicznego dostępne dla każdego. Z tego powodu oferujemy ruchomej skali opłat dla tych psychicznych i płatniczych z kieszeni-w tym obniżone opłaty za doradztwo zarówno zarządzania leków. Do usług doradczych, malejące kwoty zaczynają się tylko 30 dolarów na wizytę biuro pełne 50 minut – często jako niski jak niektóre ubezpieczenia co płaci. Zarządzania leki psychiatryczne, malejące kwoty zaczynają się tylko 75 dolarów do lekarskich lek a te same usługi w innych prywatnych praktyk można uruchomić $300 na górę. Akceptujemy gotówkę, sprawdzanie i Visa / Mastercard i oferujemy wygodne płatności on-line konta bilansowe poprzez PayPal. Oferujemy weryfikacji świadczeń z ubezpieczenia i obiecał, że się szybko i dokładnie plik swoje roszczenia ubezpieczeniowe dla Ciebie.

Dla specjalistów od zdrowia psychicznego podajemy nasze aktualne oferty pracy na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś licencji psycholog kliniczny, licencjonowany pracownik socjalny klinicznych, licencjonowany Doradca kliniczne Professional, psychiatryczne pielęgniarka lub licencjonowane psychiatra, odwiedź nasze Oferty pracy kartę powyżej aby uzyskać więcej informacji na ekscytujące możliwości rozwoju kariery zawodowej z Mark D. Parisi, Psy.D. & Associates, P.C.

Mark D. Parisi, Psy.D. & Associates, P.C. jest dumny z tego zachowania opieki zdrowotnej praktyki pracy do przywrócenia i utrzymania psychiczne i emocjonalne samopoczucie osób i rodzin w okolicy: Metro Chicago i otaczające je peryferie. Podczas pracy z naszym zespołem profesjonalistów, obiecujemy, że do pracy pilnie i usilnie zapewniają wsparcie i narzędzia potrzebne do odzyskania swojego spokoju i równowagi psychicznej.